DARMOWA SESJA ŚLUBNA
Dowiedz się więcej jak ją otrzymać*

STYLOVA.COM – profesjonalna fotografia ślubna

Niezależnie od tego czy planujecie niewielki, klimatyczny ślub wśród grona najbliższych, czy wielkie, kilkudniowe, huczne wesele – moja oferta jest skierowana właśnie do Was.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

Jestem elastyczny

Jeśli moja oferta nie spełniała Waszych oczekiwań, powiedzcie mi o tym a chętnie przygotuję dla Was ofertę “szytą na miarę”. Wspólnie dojdziemy do tego, na czym zależy Wam najbardziej.

Oferuję pomoc

Na każdym etapie naszej współpracy, służę pomocą i dobrą radą. Niezależnie czy będzie to polecenie makijażystki, dja lub też pomoc w doborze lokalizacji sesji plenerowej dopasowanej do Waszych potrzeb i stylu.

Jestem błyskawiczny

Swoją pracę traktuję poważnie, dlatego też zdjęcia z wesela oddaję w Wasze ręce maksymalnie do 7 dni co też zawsze jest miłą niespodzianką dla Was i Waszych bliskich, którzy nie zdążyli już zapomnieć co też robili pół roku temu na weselu.

Mam doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów i wesel i potrafię odnaleźć się w nietypowych, zaskakujących sytuacjach by wykonać ciekawe i ważne zdjęcia. W trakcie sesji potrafię opanować Wasz stres i ujarzmić światło.

PREZENT DLA ZDECYDOWANYCH

Przekonały Was moje zdjęcia? Jeśli tak to mam dla Was niespodziankę: jeżeli zdecydujecie się na moje usługi w terminie do 14 dni od otrzymania ode mnie cennika, otrzymacie w prezencie ślubną sesję plenerową wartą 1000 zł.

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Co zatem wchodzi w skład mojej oferty i jakie elementy zawarte są w cenie reportażu ślubnego?

  • Pełny reportaż od przygotowań aż do oczepin
  • Sesję plenerową w dniu ślubu
  • min. 440 zdjęć po obróbce graficznej w pełnej rozdzielczości
  • Prywatną galerię internetową ze zdjęciami do 7 dni po ślubie, przez 9 miesięcy
  • Dojazd do 120km od Katowic
  • 90 szt odbitek  w formacie 15×23 cm lub rabat na ekskluzywny album
  • Pendrive ze wszystkimi zdjęciami
  • Poradnik ślubny

DLACZEGO NIE POWINNIŚCIE ZWLEKAĆ?

Mój kalendarz mieści określoną ilość terminów na obecny jak i na następny rok, dlatego jeśli cenisz sobie wyjątkowe kadry, nie odkładaj tej decyzji na „ostatnią chwilę” bo może się okazać, że nie mam już wolnego miejsca.
Poza tym im szybciej “odhaczycie” fotografa, tym więcej będziecie mieli czasu na dalsze, równie przyjemne planowanie.

OPINIE O MNIE

małgorzata & Mateusz

O zdjęciach Damiana nie będę się rozpisywał, bo każdy może oglądnąć je tutaj lub na jego stronie – wyszły niesamowicie. Damian podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, nie ma u niego miejsca na błędy. Cały czas dąży do perfekcji. Nie jest tylko osobą, której powierzycie uwiecznienie najważniejszych chwil w dniu waszego ślubu, ale przede wszystkim przyjacielem. Często służy dobra radą, rozluźni napięta sytuację a i zabawi gości rozmową gdy ma na to chwilę. Rodzina oraz znajomi nie mogą wyjść z podziwu, jak pięknie oraz „niecodziennie” zostały ujęte kadry, których byli świadkami.
Na koniec krótkie – polecam gorąco.