Fotograf ślubny Katowice wesele w Leśnym Patio w Katowicach

Wesele w Leśnym Patio w Katowicach | Fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny Katowice

Na początku lipca tego roku miałem przyjemność towarzyszyć Zuzie i Arkowi, przy okazji był to dla mnie pierwszy pełny reportaż w czasach COVID-19.

Przygotowania do ślubu

Tak jak wspominałem na początku, dzień ślubu Zuzanny i Arkadiusza był dla mnie pierwszym, pełnym reportażem w 2020. Ten dzień był wyjątkowy pod wieloma względami. Wesele odbyło się w odmienionym Leśnym Patio w Katowicach a za oprawę muzyczną odpowiedzialność wziął DJ Tomasz Patelski.

Ślub w kościele Św. MIkołaja w Rudzie Śląskiej

Kościół św. Mikołaja – zabytkowy drewniany kościół, znajdujący się w Borowej Wsi, dzielnicy Mikołowa. Jest kościołem parafialnym w dekanacie Mikołów w archidiecezji katowickiej.

Wesele w Leśnym Patio w Katowicach

Leśne Patio położone jest przy trasie DK-81 Katowice-Wisła, 5 km od centrum Katowic, pomimo tego, że znajduje się przy trasie to otacza je teren leśny.

Sesja plenerowa w szklarni – fotograf ślubny katowice

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *