Wesele w ogrodzie Brzoskiwinia

Wesele w Ogrodzie Brzoskwinia | D+J

Wesele w Ogrodzie Brzoskwinia

Dominika i Jakub to wyjątkowa para. Sposób w jaki na siebie patrzą oraz miłość i przywiązanie jakie ich łączy jest czymś co rzadko można zobaczyć. 

Przygotowania do ślubu

Dominika z Jakubem na miejsce swoich przygotowań do ślubu wybrali swój rodzinny ogród co też przekładało się na ich późniejsze zdjęcia weselne w Ogrodzie Brzoskwinia pod Krakowem.

Ceremonia ślubu

Ślub odbył się w pięknym kościele św. Bartłomieja Apostoła w Morawicy gdzie para mogła naprawdę poczuć miłość i magię, która otacza to miejsce. Podczas ceremonii udało mi się uchwycić emocje i uczucia między Dominiką i Jakubem. To było bardzo wyjątkowe uczucie móc zobaczyć i dzielić z nimi te piękne chwile.

Wesele w Ogrodzie Brzoskwinia

Wesele w Ogrodzie Brzoskwinia pod Krakowem to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Brzoskwinia Ogród to zlokalizowana ok. 15 km od Krakowa imponująca kolekcja roślin. Ogród znajduje się we wsi Brzoskwinia, w obrębie jurajskiego Garbu Tenczyńskiego. Usadowiony został na dużej przestrzeni o ciekawej, zróżnicowanej rzeźbie terenu. Częściowo otoczony lasami, a od południa podkrakowską Doliną Brzoskwinki, oddalony od ruchliwych dróg i miejskiego hałasu, jest miejscem ze szczególną atmosferą. 

Wesele w Ogrodzie Brzoskwinia – podsumowanie

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta na zdjęcia ślubne to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym na śląsku. 

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *