Zdjęcia ślubne Katowice industrialne wesele STYLOVA.COM

Industrialne wesele w Szybie Bończyk | A + T

Industrialne wesele w Szybie Bończyk

To był piękny, lipcowy dzień, w trakcie którego Anna i Tomasz powiedzieli sobie sakramentalne Tak. Warunki do zdjęć były idealne, pogoda nie przysporzyła nam problemów. Nawet dojazd na miejsce przygotowań w hotelu Rezydencja w Piekarach śląskich, ślubu w kościele św. Jana Chrzciciela i wesela w Szybie Bończyk w Mysłowicach nie stwarzał problemów, ponieważ mieszkam w zasięgu 15 min każdego z wymienionych miejsc.

Przygotowania w apartamencie w Rezydencja Luxury Hotel

Przygotowania, oraz “first look”, Anna z Tomaszem zorganizowali w Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. To zdecydowanie jeden z tych obiektów, który został uszyty na miarę dla każdej pary marzącej o cudownym weselu. Apartament jak i ogród urzekają pięknem. Za makijaż odpowiedzialna była Marta Podlejska z Mały Wersal Make up.

Ślub w Parafii Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach

Industrialne wesele w Szybie Bończyk

Szyb Bończyk to niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Górnego Śląska. Sale bankietowe zostały urządzone w budynku dawnej transformatorowni, stanowiącej część działającego w latach 1911-1990 szybu nieistniejącej już kopalni Mysłowice. Szyb Bończyk mieści się na granicy trzech miast: Katowic, Mysłowic i Sosnowca.
Tradycyjnie goście weselni zostali przywitani chlebem ze smalcem, ogórkiem kiszonym i kuflem zimnego piwa.
Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli jak zwykle niezawodni Simon M & Master

Leave a Reply