Fotograf ślubny Małopolska

Fotograf Ślubny Małopolska

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW, MAŁOPOLSKA

Cześć! Jestem Damian, a Wy trafiliście tutaj bo najpewniej szukacie fotografa ślubnego w Małopolsce. Mieszkam na śląsku blisko najlepszego połączenia drogowego z Małopolską i śmiało mogę powiedzieć, że dość często bywam w Krakowie i okolicach. Bardzo często fotografuję śluby w Małopolsce, najczęściej jest to Kraków. Jako fotograf ślubny z Małopolski, pracuję w zawodzie już ponad 10 lat z większymi i mniejszymi sukcesami Przez te wszystkie lata zdążyłem wypracować swój własny, niepodrabialny styl. Sprawdźcie moje portfolio.

FOTOGRAF ŚLUBNY MAŁOPOLSKA | PORTFOLIO

GDZIE SZUKAĆ NAJLEPSZEGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO W MAŁOPOLSCE?

Najlepszy fotograf ślubny w Małopolsce. Szukając fotografa na ślub w Małopolsce, znajdziecie fotografa z Katowic. OK, to jak to jest z tym najlepszym? Być może zabrzmi to banalnie, ale za pustymi słowami powinny stać czyny. Co więc mogę o sobie powiedzieć? Dwukrotnie zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016, oraz 2017 – ZANKYOU INTERNATIONAL WEDDING AWARDS w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny. Jestem członkiem stowarzyszeń MYWED oraz INTERNATIONAL GOLDEN HEART zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych na świecie.
Moje fotografie ślubne wielokrotnie były publikowane na łamach portali ślubnych, oraz w drukowanych magazynach o tematyce ślubnej.

DLACZEGO NIE POWINNIŚCIE ZWLEKAĆ?

Mój kalendarz mieści określoną ilość terminów na obecny jak i na następny rok, dlatego jeśli cenisz sobie wyjątkowe kadry, nie odkładaj tej decyzji na „ostatnią chwilę” bo może się okazać, że nie mam już wolnego miejsca.
Poza tym im szybciej “odhaczycie” fotografa, tym więcej będziecie mieli czasu na dalsze, równie przyjemne planowanie.

SESJA ŚLUBNA W MAŁOPOLSCE, GDZIE NAJLEPIEJ?

Kraków i miasta ościenne, dysponują dużą ilością ciekawych miejsc na sesje ślubne i sesje narzeczeńskie. Zaczynając od Rynku w Krakowie i jego najbliższych okolic, pięknym Zakrzówku, Pałacu Radziwiłów, czy ogrodzie w Mogilanach a kończywszy na pięknie zalesionych terenach i skałkach jury krakowsko-częstochowskiej, czy na pustynnych terenach Pustyni Błedowskiej.

WASZ FOTOGRAF ŚLUBNY W KRAKOWIE – DAMIAN WIĘCEK

Sporo moich zdjęć znajdziesz również na instagramie, oraz na facebooku. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to nie krępuj się, napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Myślę, że wspólnymi siłami sprawimy, że Wasz dzień ślubu w Waszych wspomnieniach i wspomnieniach Waszych bliskich będzie najpiękniejszym i niezapomnianym doświadczeniem, bo jak inaczej nazwać najpiękniejsze zdjęcia ślubne, które zrobię dla Was.