Fotograf Ślubny Damian Więcek
O mnie

Cześć! Mam na imię Damian.

 

Można o mnie powiedzieć, że jestem kochliwy… kocham rodzinę, fotografię, muzykę i wiosnę. Staram się pamiętać, by nie zapomnieć lecz i tak zapominam by pamiętać. Jestem nałogowym słowotwórcą, przekręcam powiedzenia, zabijam czas, uwielbiam majsterkowanie, noszę kolorowe buty, jestem tatą, jestem mężem, jestem sobą.

Jestem uzależniony od ciepłego brzmienia muzyki i jeśli jest ku temu okazja to rzucam się w wir poszukiwania nowych płyt winylowych, które z wielkim uśmiechem na moich ustach powiększają moją skromną kolekcję. Moim drugim uzależnieniem są ciepłe promienie zachodzącego słońca, jest w nich coś tak magicznego, że nie potrafię się temu oprzeć i jeśli tylko mogę to wykorzystuję to w swoich sesjach. Bardzo lubię poznawać ludzi i dzielić z nimi emocje. Cieszę się gdy nasza współpraca na linii fotograf – para młoda, osiąga nowy wymiar przez co w trakcie fotografowania otwieracie się przede mną  i nie macie niczego do ukrycia. Zapraszacie mnie do swojego życia.
Moje zamiłowanie do natury objawia się tym, że każdą wolną chwilę spędzam na łonie natury. Szum wiatru, promienie słońca przebijające się przez korony drzew, krople deszczu uderzające w liście, to wszystko sprawia, że czuję się naładowany energią i ta energia wraca wprost proporcjonalnie w postaci zdjęć.

Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016, oraz 2017 – ZANKYOU INTERNATIONAL WEDDING AWARDS w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny.
Zostałem laureatem plebiscytu ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021. Posiadam członkostwo stowarzyszeń MYWED oraz INTERNATIONAL GOLDEN HEART zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych na świecie.
Moje zdjęcia wielokrotnie były publikowane na łamach portali ślubnych, oraz w drukowanych magazynach o tematyce ślubnej.

Publikacje drukowane:
“Rock’n’roll Bride” – Panna Młoda (Lato 2/2017)
“Industrialnie surowo przekornie” – Panna Młoda (Lato 2/2017)
“Brzoskwiniowa Jesień” – Panna Młoda (Jesień 3/2017)
“Zimowy glamour” – Panna Młoda (Zima 4/2017-2018)
“Świat makram” – Panna Młoda (Lato 2/2018)

Mieszkam w Siemianowicach Śląskich, ale pracuję na terenie całej Polski.
Spotkajmy się, chętnie Was poznam!

Damian Więcek

ziwa
igha
mywed
wzk