Damian Więcek STYLOVA.COM fotograf ślubny Katowice
O mnie
Można o mnie powiedzieć, że jestem kochliwy… kocham rodzinę, fotografię, muzykę i wiosnę. Staram się pamiętać, by nie zapomnieć lecz i tak zapominam by pamiętać. Jestem nałogowym słowotwórcą, przekręcam powiedzenia, zabijam czas, uwielbiam majsterkowanie, noszę kolorowe buty, jestem tatą, jestem mężem, jestem sobą.

Cześć!

Mam na imię Damian i jestem fotografem ślubnym z powołania, oraz sercem pełnym pasji. Jestem tutaj, aby pomóc Wam uchwycić piękno Waszego ślubu – od najdrobniejszych detali do największych momentów tego dnia – w sposób, który przeniesie Waszą historię do życia.

Moja strefa działania to głównie Śląsk i Małopolska, ale jestem gotów pojechać w każde miejsce, aby uwiecznić Wasze niezapomniane chwile. Kocham ludzi i ich radość, dlatego zawsze staram się być tam, gdzie jest najwięcej uśmiechu i ciepłych emocji.

Ubiór w pracy jest niezwykle istotny, ponieważ jak mawiają „jak Cię widzą, tak cię piszą”. Zawsze zwracam uwagę na szczegóły, a stosowny ubiór jest jednym z nich. Dlatego też, w dniu ślubu staram się aby mój wygląd był spójny z charakterem uroczystości tym samym odzwierciedlał moją osobowość.

Jeśli szukacie kogoś, kto potrafi uchwycić najpiękniejsze chwile Waszego życia z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem, to jestem Waszym człowiekiem. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszym ślubie i sesji plenerowej.

Damian Więcek

Niezależnie od tego, czy organizujecie skromne przyjęcie z najbliższymi, czy też huczne wesele, dołożę wszelkich starań, aby uchwycić jego unikalny charakter i emocje, zapewnię Wam zdjęcia, które będą pełne naturalności i radości. Chcę, aby każdy moment, który uchwycę, stał się dla Was niezapomnianym wspomnieniem. Dlatego wybierając mnie, otrzymacie m.in:

Piękne portrety

Nieszablonowe detale

Wspaniałe momenty

Cudowne sesje

Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016, oraz 2017 – ZANKYOU INTERNATIONAL WEDDING AWARDS w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny.
Zostałem laureatem plebiscytu ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021.
Posiadam członkostwo stowarzyszeń MYWED, PROWEDAWARD oraz INTERNATIONAL GOLDEN HEART zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych na świecie.
Moje zdjęcia wielokrotnie były publikowane na łamach portali ślubnych, oraz w drukowanych magazynach o tematyce ślubnej.

Publikacje drukowane:
“Rock’n’roll Bride” – Panna Młoda (Lato 2/2017)
“Industrialnie surowo przekornie” – Panna Młoda (Lato 2/2017)
“Brzoskwiniowa Jesień” – Panna Młoda (Jesień 3/2017)
“Zimowy glamour” – Panna Młoda (Zima 4/2017-2018)
“Świat makram” – Panna Młoda (Lato 2/2018)

Możecie także posłuchać wywiadu ze mną