Damian Więcek
Kontakt

Jeżeli po obejrzeniu galerii wciąż nurtuje Was pytanie, czy posiadam dostępny termin w moim kalendarzu, a jednocześnie czujecie, że razem możemy stworzyć coś niezwykłego, to nic nie stoi Wam na przeszkodzie. Proszę, poświęćcie chwilę ze swojego cennego czasu i podzielcie się ze mną kilkoma słowami o Waszym wyjątkowym dniu. Chciałbym, abyście wiedzieli, że jestem otwarty na Wasze marzenia i pomysły.

Chcę włożyć w to całą moją wrażliwość emocjonalną i twórczy luz, aby wspólnie stworzyć piękne wspomnienia. Niech to będzie nie tylko zwykła sesja zdjęciowa, ale prawdziwe doświadczenie, które odbije Waszą osobowość i miłość. Czekam na wiadomość od Was, stwórzmy wspólnie coś wspaniałego, co pozostanie w Waszej pamięci na zawsze.

  Rozumiem, że informacje podane przeze mnie w ramach tego formularza będą używane i przechowywane w celu skontaktowania się ze mną. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ten sposób. Informacje o przetwarzaniu Danych Osobowych znajdziecie w Polityce prywatności.

  Do zobaczenia!

  Damian Więcek
  +48 501 933 931
  info@stylova.com
  Katowice, woj. śląskie