Najlepsze zdjęcia ślubne katowice

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 | Podsumowanie roku

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019

Sezon 2019 obfitował w dużą ilość wesel podczas których poznałem wielu wspaniałych ludzi. Z niektórymi z nich zawarłem nowe przyjaźnie, z innymi natomiast spotkam się ponownie w tym roku podczas kolejnych wesel. Jak można w skrócie opisać ubiegły sezon? Śmiałem się z Wami, płakałem z Wami, bawiłem się z Wami. Bez Was nie było by tego co chciałbym zaprezentować w pierwszej kolejności.

Żywiołowy pokaz slajdów

To co najbardziej lubię to robienie zdjęć i słuchanie muzyki, a oglądanie zdjęć w rytm muzyki to czysta przyjemność. Na którą też Was poniżej zapraszam. Tylko 1:52!

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Jaki byłby ze mnie fotograf ślubny gdybym pokazał sam film z najlepszymi zdjęciami, dlatego też, poniżej przedstawiam uporządkowany zapis zdjęć z minionego sezonu. Mam nadzieję, że każda z moich par się odnajdzie.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *