Sesja ciążowa Katowice, fotograf ślubny Katowice STYLOVA.COM

Naturalna sesja ciążowa Katowice | Olga + Marcin

SESJA CIĄŻOWA KATOWICE

Mieliście już okazję poznać Olgę i Marcina, gdy w maju 2017 r. zrobiliśmy sesję narzeczeńską, a może jednak oświadczeniową ponieważ tego dnia Marcin oświadczył się Oldze.

Naturalna sesja ciążowa Katowice

2 lata później Olga z Marcinem wypowiedzieli sobie sakramentalne tak i w 2020 spotkaliśmy się ponownie, tym razem podczas ich wspólnej sesji ciążowej. I tym razem udało nam się zrealizować bardzo naturalną sesję.
Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć.

Sesja ciążowa Katowice – podsumowanie

Na sesję ciążową najlepiej wybrać się około 7 miesiąca ciąży, kiedy to jeszcze nie doskwiera zmęczenie, ale brzuszek jest już okazały. Sesje ciążowe możemy zrealizować w zaciszu domowym lub w plenerze. Przygotowując się do takiej sesji warto skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki.

Sesje ciążowe w plenerze wykonuję późnym popołudniem (w zależności od pory roku). Podczas sesji mile widziane będzie towarzystwo partnera. Preferowany ubiór w stonowanych kolorach np. jeansy i jedno kolorowy sweter lub koszulka polo.

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie oraz facebooku. Jeśli interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. Waszej wymarzonej sesji.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *