Fotograf ślubny Kraków Katowice

Wesele Boscaiola – fotograf ślubny Kraków

Fotograf ślubny Kraków

Całkiem niedawno miałem przyjemność towarzyszyć Aleksandrze i Milanowi w ich polsko-belgijskim ślubie i weselu w ścisłym centrum Krakowa.

Przygotowania do ślubu w apartamencie w Krakowie

Ten dzień był wyjątkowy, nawet bardzo, wyjątkowo tego dnia nawet przez chwilę nie przestawał padać deszcz. Miejscami to nawet nie był deszcz tylko ulewa, ale moje pozytywne nastawienie nigdy mnie jeszcze nie zawiodło.
Przygotowania do ślubu rozpoczęły się w kamienicy w centrum Krakowa. Duże okna tym razem nie były moim sojusznikiem, było ciemno, nawet bardzo, ale miało to swój klimat i nawet nie sądziłem, że reszta dnia będzie równie ciemna. Ok, trzeba zatem sprawdzić jaki ze mnie fotograf ślubny, pora wyjść ze swojej strefy komfortu.
Za piękne dekoracje z kwiatów odpowiedzialna była firma BeDeko.

Ślub w Bazylice Franciszkanów w Krakowie | Fotograf ślubny Kraków

Plan na drogę do kościoła był tylko jeden – spacer, jedynie pogoda sprawiła nam małego psikusa i był to spacer w deszczu. Ślub miał miejsce w Bazylice Franciszkanów w Krakowie, pięknie zdobiony obiekt z XIII wieku z bardzo małą ilością światła wewnątrz, ale zdążyłem już się przyzwyczaić do tych warunków w trakcie przygotowań i bardzo ciemne wnętrze nie było dla mnie zaskoczeniem.

Wesele w restauracji Boscaiola w Krakowie

Na rogu ul. Szewskiej i Jagiellońskiej, tuż przy Rynku, znajduje się Boscaiola, prawdziwie włoska kuchnia. Przyjęcie weselne odbywało się na sali w piwnicy lokalu co też zmusiło mnie, żeby pozostać wiernym klimatowi całego dnia, gdyż jedynym światłem jakim dysponowałem tego wieczoru były świece przy stołach, oraz małe kinkiety na ścianach. Moim zdaniem wyszło klimatycznie.

Zdjęcia ślubne na pustyni błędowskiej

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *