fotograf ślubny małopolska wesele w restauracji szafran

Wesele w restauracji Szafran | fotograf ślubny małopolska

Fotograf ślubny małopolska

Koniec sierpnia to zawsze dla mnie czas intensywnej pracy, tym razem nie było inaczej, Karolina i Arek zaprosili mnie na swój ślub, wesele i sesję plenerową

Przygotowania do ślubu w domu i ogrodzie

Z Karoliną i Arkiem miałem wesoło przez cały dzień, co też powinno się dać zauważyć, przeglądając poniższe zdjęcia. Kiedy zauważałem u Karoliny większy stres spowodowany obecnością fotografa, filmowca, makijażystki to wyciągałem z rękawa kolejny, głupi żart, ciężkiego kalibru czym też momentalnie rozluźniałem całą atmosferę przygotowań. Będąc u Karoliny nie omieszkałem także zwiedzić jej przepięknego ogrodu w którym także zaproponowałem jej króciutką sesję wraz z jej piękną suknią.
Za piękny makijaż Karoliny odpowiedzialna była Kasia Kardas make-up.

Ślub w Kościele MB Szkaplerznej w Karniowicach

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Karniowicach – rzymskokatolicka parafia znajdująca się w archidiecezji krakowskiej, w dekanacie Trzebinia.

Wesele w restauracji Szafran

Sesja Plenerowa na skałkach | Fotograf ślubny małopolska

Karolina z Arkiem na miejsce swojej sesji plenerowej wybrali moje ulubione miejsce, które wraz z odpowiednią pogodą potrafi zdziałać cuda, tego dnia nie było inaczej, mieliśmy cudowny zachód słońca a ja uskuteczniałem zdjęcia z moim ulubionym obiektywem tilt shift.

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Leave a Reply