fotograf ślubny małopolska wesele w restauracji szafran

Wesele w restauracji Szafran | fotograf ślubny małopolska

Wesele w restauracji Szafran

Planowanie wesela to czas pełen emocji i wyborów. Jednym z najważniejszych z nich jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym uroczystość będzie się odbywać. Restauracja Szafran to doskonała opcja dla tych, którzy poszukują eleganckiej i smacznej oprawy dla swojego dnia.

Przygotowania do ślubu w domu i ogrodzie

Z Karoliną i Arkiem miałem wesoło przez cały dzień, co też powinno się dać zauważyć, przeglądając poniższe zdjęcia. Kiedy zauważałem u Karoliny większy stres spowodowany obecnością fotografa, filmowca, makijażystki to wyciągałem z rękawa kolejny, głupi żart, ciężkiego kalibru czym też momentalnie rozluźniałem całą atmosferę przygotowań. Będąc u Karoliny nie omieszkałem także zwiedzić jej przepięknego ogrodu w którym także zaproponowałem jej króciutką sesję wraz z jej piękną suknią.
Za piękny makijaż Karoliny odpowiedzialna była Kasia Kardas make-up.

Ślub w Kościele MB Szkaplerznej w Karniowicach

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Karniowicach – rzymskokatolicka parafia znajdująca się w archidiecezji krakowskiej, w dekanacie Trzebinia.

Wesele w restauracji Szafran

Sesja Plenerowa na skałkach | Fotograf ślubny małopolska

Karolina z Arkiem na miejsce swojej sesji plenerowej wybrali moje ulubione miejsce, które wraz z odpowiednią pogodą potrafi zdziałać cuda, tego dnia nie było inaczej, mieliśmy cudowny zachód słońca a ja uskuteczniałem zdjęcia z moim ulubionym obiektywem tilt shift.

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *