Fotograf wesele hoel rezydencja piekary katowice

Wesele w Hotelu Rezydencja Piekary Śląskie

Wesele w Hotelu Rezydencja

Trzeba przyznać, że Angela i Karol nie mogli sobie wymarzyć lepszej pogody na dzień ich ślubu. Już od rana zapowiadała się wspaniała pogoda, która tylko podsycała ogień, jaki niebawem miał się wydarzyć.

Przygotowania do ślubu oraz first look

Przygotowania do ślubu, oraz first look, odbyły się w rodzinnym domu Angeli. Za makijaż odpowiedzialna była Kinga Kolasińska, suknia pochodziła z salonu MADONNA, buty Christian Louboutin, natomiast Ferrari 458 Italia do ślubu dostarczyła Państwu Młodym firma OnyxCar

Ślub w Bazylice w Piekarach Śląskich

Na swój ślub Angela i Karol wybrali piękną Bazylikę położoną w centrum Piekar Śląskich, historia parafii sięga aż do XIII wieku.

Wesele w Hotelu Rezydencja w Piekarach Śląskich

Przyjęcie weselne odbyło się w Hotelu Rezydencja, który zdaniem gości, jest perłą wśród górnośląskich restauracji z główną salą restauracyjną ze zdobieniami w stylu art déco i wyjściem na przepiękny angielski ogród z tarasem. Tego dnia za muzykę odpowiedzialny był DJ PEEL, natomiast Krzysztof Drabik zrobił niesamowity pokaz barmański.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *