Wesele w Pałacu Minoga | Sesja ślubna w Pałacu Minoga M+J

Wesele w Pałacu Minoga | Sesja ślubna w Pałacu Minoga

Magdalena i Jarosław to wyjątkowa para. Sposób w jaki na siebie patrzą oraz miłość i przywiązanie jakie ich łączy jest czymś co rzadko można zobaczyć. Nie tylko łączy ich niesamowita więź, ale są też niezwykle oddani w tym co robią, co sprawia, że fotografowanie ich w dniu sesji narzeczeńskiej, dniu ślubu czy też sesji plenerowej to była pestka. Tym bardziej, ze na miejsce sesji narzeczeńskiej wybrali hodowlę alpak, natomiast samym miejscem wesela i sesji ślubnej był Pałac Minoga. Byłem bardzo szczęśliwy, że zostałem wybrany na ich fotografa ślubnego, ponieważ każdy etap naszych sesji był magiczny.

Sesja narzeczeńska z alpakami

Jednym z bardziej nietypowych aspektów przygotowań do ślubu Magdaleny i Jarosława jest to, że zdecydowali się na sesję narzeczeńską z alpakami. Na to miejsce wybrali hodowlę alpak Coniraya pod Krakowem. Chcieli zrobić coś trochę innego i wyjątkowego i zdecydowali się na zdjęcia z alpakami. 

Przygotowania do ślubu

Ceremonia ślubu

Ślub odbył się w pięknym, zabytkowym kościele, gdzie para mogła naprawdę poczuć miłość i magię, która otacza to miejsce. Podczas ceremonii udało mi się uchwycić emocje i uczucia między Magdą i Jarosławem, gdy wymieniali swoje przysięgi. To było bardzo wyjątkowe uczucie móc zobaczyć i dzielić z nimi te piękne chwile.

Wesele w Pałacu Minoga

Wesele w Pałacu Minoga to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Sam obiekt w Minodze charakteryzuje się piękną architekturą a o dobrą zabawę zadbał niezawodny w swojej roli – DJ Tomasz Grudziński.

Sesja ślubna w Pałacu Minoga

Pałac Minoga to piękne miejsce, z bujną zielenią, jest to niezwykle malownicza lokalizacja, a przy odpowiedniej ilości światła słonecznego przebijającego się przez drzewa, może stworzyć magiczną scenerię. My zdecydowaliśmy się na zdjęcia przy samym pałacu jak i w jego wnętrzach. Co z tego wyszło? Zapraszam do galerii zdjęć z sesji plenerowej w Pałacu Minoga.

Wesele w Pałacu Minoga – podsumowanie

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta na zdjęcia ślubne Kraków to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym na śląsku. Można powiedzieć, że tego dnia były to najlepsze zdjęcia ślubne Kraków. 

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *