Wesele w stodole | Pod Kasztanami Bystra | fotograf ślubny Katowice | STYLOVA.COM

Wesele w stodole | Pod Kasztanami Bystra

WESELE W STODOLE

Koniec lipca zdecydowanie należał do Marty i Kamila. Wtedy to też odbyło się ich wymarzone wesele w stodole. Ale zanim przeszliśmy do wesela to spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej w trakcie, której doskonale się bawiliśmy, jednocześnie zacieśniając wspólne więzi.

Miejska sesja narzeczeńska

Plan był prosty, bawimy się doskonale a przy okazji robimy zdjęcia. Na naszą sesję wybraliśmy się do centrum Katowic. Zaczęliśmy w Fabryce Porcelany a kończyliśmy w okolicach Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Muzeum Śląskiego. Bardzo lubię te tereny bo można się nieźle wyżyć, bawiąc kolorami i fakturą konkretnego miejsca. Czy zatem sesja narzeczeńska w centrum miasta to dobry pomysł? Przekonajcie się sami.

Przygotowania do ślubu

Jadąc do Kamila, co chwilę spoglądałem w niebo bo pogoda tego dnia była lekko mówiąc kapryśna, ale na szczęście udało się zrobić przygotowania do ślubu w przepięknym ogrodzie. Następnie pojechałem do Marty i wtedy też wyszło słońce. Przypadek? Nie sądzę! Udało nam się zrobić wszystko, detale, ubieranie, first look. Jak zawsze dobra organizacja pracy to podstawa.

Ślub w Kościele Zesłania Ducha Świetego w Kozach

Wesele w stodole Pod Kasztanami

Wesele odbyło się w Restauracji Pod Kasztanami w Bystrej. Pod Kasztanami znajdują się w Bystrej koło Bielska-Białej, nad bystrym potokiem Białka, u samych stóp Beskidów. O wystroju wnętrza nie ma się co rozpisywać, jest to piękna, stara stodoła. Odpowiedzialnym za świetną zabawę był jak zawsze doskonały Marcin Goleniowski Marcin DJ, który już od samego początku zarażał wszystkich uśmiechem i pozytywną energią.

Romantyczna sesja plenerowa

Wesele w stodole Pod Kasztanami – podsumowanie

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym na śląsku.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *