Zdjęcia ślubne Śląsk | Śląska Prohibicja

ZDJĘCIA ŚLUBNE ŚLĄSK

Sezon ślubny ma to do siebie, że praca pochłania bardzo dużo wolnego czasu, dlatego też odświeżanie zdjęć na stronie, oraz dodawanie nowych wpisów zwykle robi się w okresie między sezonami, przez co strasznie ubolewam. Ale powoli, znowu zaczynam blogowanie, żeby pokazać Wam ciekawe miejsca i ludzi z, którymi miałem przyjemność współpracować.

Przygotowania do ślubu oraz first look w ogrodzie.

Tego dnia pogoda była idealna jak na jesień gdy cały tydzień przed i po bez przerwy pada deszcz i jest zimno. Co do samych przygotowań, nie miałem zbyt wiele czasu, żeby złapać Anię w mniej „formalnym” wydaniu, ale czy to źle? Chyba nie. Dlatego też skupiłem uwagę na najważniejszych momentach i szybko przeszliśmy do ogrodu w, którym już czekał zniecierpliwiony Konrad. Czym tak się niecierpliwił? Prawdopodobnie tym, że nie miał pojęcia w jakiej sukni pojawi się Ania. Zapraszam zatem do galerii.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Katowicach

Zdjęcia ślubne Śląsk | Śląska Prohibicja

Kolejnym bardzo przyjemnym punktem w planie dnia był spacer po Nikiszowcu – zabytkowej dzielnicy Katowic, oraz przyjęcie weselne w Śląskiej Prohibicji.
Jak sama o sobie pisze, jest to miejsce, gdzie otoczenie śląskiej architektury przenosi w zupełnie inny świat. Stylowe wnętrza mogące pomieścić 200 Gości w pięciu salach, muzyka na żywo grana podczas weekendowych wieczorów, wesela, przyjęcia czy też koncerty wybitnych muzyków – wszystko to sprawia, że świat Śląskiej Prohibicji na długo zapada w pamięć. A do tego, co najważniejsze – znakomite dania kuchni śląskiej w autorskiej odsłonie Szefowej Kuchni – zwyciężczyni V edycji programu MasterChef TVN, Magdaleny Nowaczewskiej. Aromaty domowych wypieków, a także deserów będących małymi dziełami sztuki zachęcają, by z książką przysiąść przy wielkim oknie z widokiem na magiczny Nikiszowiec.

Zdjęcia ślubne Śląsk – podsumowanie

Dzień spędzony z Anią i Konradem pomimo tego, że był bardzo krótki, był zdecydowanie bardzo intensywny. Szkoda, tylko, że nie zorganizowano oprawy muzycznej bo bardzo chciałbym zobaczyć Śląską Prohibicję w wydaniu mocno tanecznym. 
Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *