Najlepsze zdjęcia ślubne 2020 STYLOVA.COM

Najlepsze zdjęcia ślubne – podsumowanie 2020

Najlepsze zdjęcia ślubne 2020 – podsumowanie

2020, mimo wszystko był piękny!
Kończy się jeden etap a zaczyna kolejny i w tym miejscu nie będę narzekać na to jaki zły był ten rok 2020, podziękuję natomiast za mnóstwo nowo poznanych osób, za nowe przyjaźnie, odkryte miejsca, doświadczenia, możliwości, rodzinie za to, że mnie znosiła… ale największe podziękowania kieruję moim klientom za to, że mimo przeciwności losu starali się przekładać dzień ślubu, aniżeli go całkowicie odwoływać. To dla Was i o Was powstało to podsumowanie.

Fotograf ślubny Katowice

Jak mogę w telegraficznym skrócie podsumować to co działo się w moim życiu w 2020? Najłatwiej poprzez zdjęcia, lecz jeśli miałbym wymieniać miejsca w, których dane mi było pracować, ludzi, których poznałem na wielu zleceniach a przede wszystkim pasjonatów, którzy zarażali swoją pasją to myślę, że nie starczyło by mi czasu i miejsca by to wszystko opisać. Tak więc do wszystkich, których miałem okazję poznać – to o Was kochani!

Slideshow z najlepszymi zdjęciami

Poniższy slideshow jest bardzo dynamicznym pokazem slajdów, tworząc go przyświecała mi w głowie jedna myśl “zagrajmy w skojarzenia”, bo dlaczego by nie zrobić tego na wesoło i jednocześnie pokazać wielu osobom, jak można “czytać” zdjęcia. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mniej sprawne oko widza może nie dostrzec wielu powiązanych elementów, dlatego też, poniżej ułożyłem zdjęcia dokładnie w tej samej kolejności co w pokazie slajdów. OK, więc teraz to co lubię najbardziej, czyli słuchać muzyki! Zapraszam Was na 1 minutę i 40 sekund z Waszego życia.

Najlepsze zdjęcia ślubne – galeria

O ile powyższy pokaz zdjęć zmuszał do zwiększonego wysiłku, żeby nadążyć za szybko pojawiającymi się zdjęciami, o tyle poniższy zbiór zdjęć powoli na przejrzenie ich w swoim rytmie. To co jest istotne to fakt, że nie są to stricte najlepsze z najlepszych zdjęć jakie zrobiłem w tym roku, lecz najlepsze, które udało mi się wpasować w moją intelektualną układankę. Mam nadzieję, że każda z moich par się odnajdzie w poniższym zestawieniu.
Kolejność zdjęć mocno nie przypadkowa. Miłego oglądania i zapraszam do dyskusji.

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *