Sesja narzeczeńska Katowice

Sesja narzeczeńska | Olga + Marcin

Sesja narzeczeńska

Są chwile mniej lub bardziej wzruszające. Ta sesja zdecydowanie znajduje się w mojej ścisłej czołówce wyciskaczy łez.

Sesja narzeczeńska czy może jednak zaręczynowa?

Dobra to od początku, pewnego dnia zdzwoniliśmy się z Marcinem w sprawie pomysłu na ich sesję, idea była dość prosta “będę z Wami cały dzień a dopełnieniem całości będzie Wasze wspólne wyznanie miłości spisane na kartkach”, powiedziałem a Marcin szybko się zgodził i dodał “a co jeśli po wszystkim bym się oświadczył Oldze?”. Lepszego scenariusza na sesję nie mogłem sobie wymarzyć. I tak przeszliśmy od słów do czynów i w pełnej konspiracji planowaliśmy każdy szczegół tego dnia tak by Olga przez całą sesję żyła w świadomości, że spotkaliśmy się tylko po to, żeby wspólnie porobić zdjęcia.
Plan wypalił, Olga przyjęła zaręczyny i dalsza część sesji żyła swoim życiem.

Są chwile bardziej lub mniej wzruszające, ta pozostanie w mej pamięci na długo, dlatego dziękuję, że mogłem z Wami przeżywać te cudowne, intymne momenty i, że mogłem sobie z Wami poryczeć.

Enjoy!

____

miejsce sesji Chatka na Diabelskim Groniku

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *