Sesja ślubna w Pałacu w Wysokiej - fotograf ślubny Katowice

Sesja ślubna w Pałacu w Wysokiej | K+K

Sesja ślubna w Pałacu w Wysokiej

Sesja ślubna w Pałacu w Wysokiej

Wcześniej prezentowałem Wam piękne wesele w stylu glamour Karoliny i Kamila, teraz przyszedł czas na ich sesję ślubną. Na miejsce swojej sesji, Karolina z Kamilem wybrali Pałac w Wysokiej. Pałac charakteryzuje się pięknym wnętrzem a dodatkowo uroku dodaje folwark z piękną stodołą. Pierwszą część naszej sesji wykonaliśmy w pałacu a dokładniej na pięknie zdobionej klatce schodowej. Kolejnym etapem był spacer w kierunku stodoły gdzie też zakończyliśmy naszą wspólną przygodę tego dnia.  Zapraszam do lektury.

Sesja ślubna w Pałacu w Wysokiej – podsumowanie

Karolina i Kamil zorganizowali wesele w stylu nowoczesnym, natomiast ich sesja ślubna w Pałacu w Wysokiej charakteryzowała się romantycznymi ujęciami i wyjątkowym spokojem.
Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta na zdjęcia ślubne to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym i chętnie zrobię zdjęcia w Waszym ulubionym stylu wesela glamour.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *