Wesele w stylu glamour | K+K

Wesele w stylu glamour

Karolina i Kamil to ludzie z pasją, pasją do gór, dlatego też sesja narzeczeńska i wesele miało miejsce w górach, w samym weselu w stylu glamour przemycono sporo z pasji Karoliny i Kamila jaką jest zdobywanie górskich szczytów. Zanim przejdziemy do wesela, zapraszam Was na sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska w górach

Kierunek naszej sesji mógł być tylko jeden – góry, jakiekolwiek, byleby z niezłym widokiem na zachodzące słońce. Bez większego namysłu padło na Koniaków. Ruszyliśmy zatem w naszą wspólną przygodę a efektem tego dnia jest zapis naszych wędrówek w blasku zachodzącego słońca.

Przygotowania do ślubu

Przyszedł dzień ślubu a wraz z nim wyjazd do Szczyrku. Tego dnia udało się współpracować z wybitnymi specjalistami w swoim fachu:

film – makeemotion
dj – firemusic
make up – kborutamakeup
suknia ślubna – jooana
garnitur – szyk męski

Ślub w Sanktuarium Matki Boskiej w Szczyrku

Wesele w stylu glamour

Czym jest wesele w stylu glamour? Ten styl w skrócie opisać można jako blask i przepych, z pewnością udekorowanie sali w stylu glamour w dwóch kolorach: złota i zieleni mocno ułatwiło Karolinie i Kamilowi sprawę. Białe stoły przykryte zostały obrusami w kolorze zieleni butelkowej a główną dekorację stanowiły złote podtalerze oraz stojaki na kwiaty. Wyjątkowe były też oznaczenia stolików, gdyż zamiast tradycyjnych numerów pojawiły się nazwy zdobytych przez Młodą Parę górskich szczytów. Można też powiedzieć, że trochę było to też wesele w stylu glamour srebro, dlatego, że samo miejsce charakteryzuje się dużą, jasną przestrzenią, ogromnymi lustrami i wielkimi, kryształowymi żyrandolami.

Wesele w stylu glamour – podsumowanie

Karolina i Kamil zorganizowali wesele w stylu nowoczesnym. Dekoracja sali w stylu glamour, wesele w stylu romantycznym, wesele w stylu glamour złoto to tylko jedne z niewielu fraz, którymi można opisać to wydarzenie.
Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta na zdjęcia ślubne to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym i chętnie zrobię zdjęcia w Waszym ulubionym stylu wesela glamour.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *