Wesele w szybie Bończyk w Mysłowicach | fotograf ślubny Katowice | STYLOVA.COM

Wesele w Szybie Bończyk | A+J

WESELE W SZYBIE BOŃCZYK

Ostatnie dni wakacji spędziłem m.in w towarzystwie Aleksandry, Jakuba i zaproszonych na ich ślub i wesele gości. A co do wesela to miałem ogromną przyjemność współpracować tego dnia z chłopakami z CUBE ART i LELEK STUDIO. Szymon z Kubą jak zawsze poprowadzili perfekcyjne wesele, które wielu na długo pozostanie w pamięci.

Mieszkam na Śląsku, także bardzo ucieszyłem się na myśl, że mam tego dnia wesele w Szybie Bończyk w Mysłowicach. Śląska kuchnia to nie tylko rosół, rolada i modro kapusta, ale również: wodzionka, krupniok, tradycyjny szałot, kromka z tłustym, brateringi czy frankfurterki, wszystkim koneserom śląskich smaków, Szyb Bończyk ma wiele do zaoferowania a te i pozostałe dania zostaną podane podczas wesela w Szybie Bończyk.

Przygotowania do ślubu

Aleksandra z Jakubem postawili na klasyczne przygotowania w domach rodzinnych, lało się Prosecco, było dużo śmiechu, był first look, było fantastycznie.  Ola miała na sobie suknię z kolekcji salonu Studio Mody Evita. 

Ślub w Parafii Chrystusa Króla w Lędzinach

Wesele w Szybie Bończyk w Mysłowicach

Szyb Bończyk to miejsce niezwykłe. Tu historia spotyka się z teraźniejszością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W jedynym z nielicznych takich miejsc w Polsce, zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia z życia. Na weselu w Szybie Bończyk spędzisz wyjątkowe chwile.

Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Szyb Bończyk to niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Górnego Śląska. W skład kompleksu Szyb Bończyk wchodzą cztery sale, mogące pomieścić w sumie 150 gości weselnych. Sale bankietowe zostały urządzone w budynku działającego w latach 1911-1984 szybu nieistniejącej już Kopalni Mysłowice. Jeśli kochasz industrialny klimat to wesele w Szybie Bończyk jest właśnie dla Ciebie.

Wesele w Szybie Bończyk – podsumowanie

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym na śląsku.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *