Zdjęcia ślubne Kraków, wesele w restauracji babie Lato w Gdowie STYLOVA.COM

Zdjęcia ślubne Kraków | Wesele Babie Lato | E+M

ZDJĘCIA ŚLUBNE KRAKÓW

Sezon ślubny ma to do siebie, że praca pochłania bardzo dużo wolnego czasu, dlatego też odświeżaniem zdjęć na stronie, oraz dodawaniem nowych wpisów zwykle zajmuję się w okresie zimowym, przez co strasznie ubolewam. Ale powoli, małymi krokami, przedstawiam Wam historie, ciekawe miejsca i ludzi z, którymi miałem przyjemność współpracować. Tym razem chciałbym Wam zaprezentować zdjęcia ślubne w Krakowie.

Make up – Monika Urbanik
Włosy – Maja Peryga – Beauty by Rockagirl

Przygotowania do ślubu.

W dniu ślubu Eweliny i Michała, bo to właśnie ich historię chciałbym Wam przedstawić, miałem mnóstwo okazji do fotografowania. Przygotowania Eweliny obfitowały w sporą ilość portretów, ale nie ma się tu czemu dziwić, wszak uśmiech Pani Młodej działał jak magnes na mój aparat. Pomimo tego, że czasu mieliśmy niewiele to znaleźliśmy czas na detale oraz na moje ulubione portrety. A jak już jesteśmy przy detalach, w sezonie 2021 postanowiłem poprawić się w tej dziedzinie, rzucając sobie wyzwanie by w max 5 min zebrać wszystko w całość i zrobić z tego coś kreatywnego. Czy mi się to udało? Sprawdźcie sami!

Ślub w kościele Św. Franciszka z Asyżu

Wesele w restauracji Babie Lato w Gdowie

Zdjęcia ślubne Kraków – podsumowanie

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta na zdjęcia ślubne Kraków to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym na śląsku. Można powiedzieć, że tego dnia były to najlepsze zdjęcia ślubne Kraków. 

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *