Fotograf ślubny Olkusz | Wesele Czarny las | STYLOVA.COM

Fotograf ślubny Olkusz | Wesele Czarny las

FOTOGRAF ŚLUBNY OLKUSZ

„Wystarczyło nam jedno spotkanie, żeby się w sobie zakochać i jedno spotkanie z Tobą, żeby być pewnym fotograficznej decyzji” – tak podsumowali nasze spotkanie Paulina i Daniel. Początki bywają trudne – w tym przypadku, dzięki wcześniejszej sesji narzeczeńskiej mogłem czuć się spokojny i wiedziałem, na co ich stać! 
Jak określiła to Paulina „wystarczy jedna sesja narzeczeńska, żeby w dniu ślubu być spokojnym o fotografa”.
Wszystkim parom polecam, abyście wcześniej przetestowali się jako modele przed ślubem, poznali własne mocne i słabe strony (wybrali swoją ulubioną minę numer 5), a przede wszystkim, żebyście czuli chill – w każdym momencie naszej współpracy będę Wam pomagał, wspierał, rozładowywał emocje, a czasem motywował i układał do zdjęć pół waszej rodziny. Czas przedstawić Wam historię Pauliny i Daniela. 

Przygotowania do ślubu + first look

Będzie to przepełniona radością, odrobiną stresu, ale mnóstwem śmiechu, tańców i szczerych uścisków historia burgundowo – złotego szaleństwa. Daniel, jako elegancki Pan Młody postawił na niecodzienny garnitur od wrocławskiej pracowni DIUK. Paulina zachwycała suknią od Valdi Bride i cudownymi dodatkami. Wszystko łączyło się ze sobą – od papeterii od Metier – Pracowni Zaproszeń, po piękne dekoracje Decorio, która podkreśliła piękno i elegancje sali Czarny Las w Wolbromiu. Nie zapominając o muzycznym talencie Formacji SWAY, która rozpalała parkiet do czerwoności! 
Oglądajcie, cieszcie z Nimi (i ze mną) swoje oczy i umawiajcie się na ostatnie terminy na reportaż ślubny w 2022 i 2023. 

Ślub w Parafii Dobrego Pasterza w Olkuszu

Gdy ksiądz zapytał Paulinę i Daniela, „czy istnieją jakieś wymagania, od których uzależniają małżeństwo”, Paulina odpowiedziała „żeby Tylko Ją kochał”. I to właśnie to hasło i ten miłosny motyw królował na ich ślubie.

Wesele w Restauracji Czarny Las w Wolbromiu

Romantyczna sesja ślubna w górach

Razem z Pauliną i Danielem zdecydowaliśmy się na sesję w Koniakowie. Miejsce to słynie z urokliwych widoków i pięknych zachodów słońca. Mieliśmy to szczęście w nieszczęściu, że w dniu naszej sesji niebo było całkowicie bezchmurne co też obfitowało w niewyobrażalnie dużą ilość ciepłych promieni zachodzącego słońca, minusem była jedynie temperatura oscylująca w okolicach 8 st C. Ale skoro na sesji narzeczeńskiej się udało to dlaczego miało by się nie udać w trakcie sesji ślubnej. Mały przystanek na zdjęcia przy wodospadzie i ruszyliśmy na szczyt a co się dalej działo, zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Fotograf ślubny Olkusz

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym w Olkuszu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *