Sesja narzeczeńska Kraków | STYLOVA.COM

Sesja narzeczeńska Kraków | Romantyczni P&D

SESJA NARZECZEŃSKA KRAKÓW

Bardzo lubię poznawać nowe osoby, oraz miejsca, w przypadku Pauliny i Daniela, mogliśmy jednocześnie się poznawać, oraz szukać coraz to ciekawszych miejsc w trakcie ich sesji. Można więc śmiało powiedzieć, że zarówno oni jak i ja sam, pojechaliśmy na żywioł. Czy to się opłaciło? Sprawdźcie sami!

Gdzie na sesję narzeczeńską w Krakowie?

No właśnie, to pytanie wydaje się być oczywiste bo Kraków słynie z wielu ciekawych miejsc, ale okolice Krakowa tym bardziej zachęcają do eksploracji. Dlatego też zdecydowaliśmy się poszukać czegoś interesującego w pobliżu miasta a, że nie jest to czymś niezwykle trudnym to szybko na mapie zaznaczyliśmy cel naszej podróży. Województwo Małopolskie ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc na sesję a my wybraliśmy jedno z nich, które jak sądzę nie jest jeszcze zbyt popularne. Na samym początku naszej wspólnej przygody, bardzo pomocna okazała się osoba użyczająca nam stodołę do dosłownie kilku ujęć. Jak się szybko okazało, stodoła to jedno, ale to co za nią było to drugie a, że było tam tego wiele, więc szybko nie opuściliśmy naszego planu zdjęciowego.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z naszej wspólnej sesji narzeczeńskiej w okolicach Krakowa.

Sesja narzeczeńska Kraków – podsumowanie

Zdecydowanie warto brać udział w różnego typu sesjach a najprzyjemniej robić to idąc na żywioł, radość z otrzymanych później zdjeć jest przeogromna!
Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *