Sesja Narzeczeńska Katowice STYLOVA.COM

Sesja narzeczeńska Katowice | W&I w zimowej odsłonie

SESJA NARZECZEŃSKA KATOWICE

Był piękny, mroźny, zimowy poranek, chciałbym tak napisać wstęp, ale niestety to nie był poranek i nie był mroźny, ale był taki na jaki wiele osób czekało od dłuższego czasu – biały od śniegu. W takich warunkach umówiliśmy się z Wiktorią i Igorem na sesję dla zakochanych.

Gdzie w Katowicach udać się na sesję narzeczeńską?

Katowice i miasta ościenne, dysponują dużą ilością ciekawych miejsc na sesje ślubne, narzeczeńskie i każdego innego rodzaju też. Począwszy od Strefy Kultury w centrum Katowic a kończywszy na pięknie zalesionych terenach. Korzystając z okazji, że spadł śnieg, postanowiliśmy umówić się na sesję w Parku Śląskim.  Śnieg po kolana, lekki mrozik, od czasu do czasu zza ciężkich chmur wyłaniały się promienie słoneczne. Warunki prawie idealne, piszę “prawie”, dlatego, że mimo wszystko było zimno, no ale jak w słynnym cytacie z filmu MIŚ “jak jest zima to musi być zimno”.
Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji narzeczeńskiej w Katowicach.

Sesja narzeczeńska Katowice – podsumowanie

Zdecydowanie było warto uciec ze swojej strefy komfortu i spędzić przyjemnie godzinkę fotografując tak gorące uczucie w nieco chłodniejszym dniu niż zwykle. Poza tym zwykle mało osób decyduje się na sesję w warunkach zimowych, więc mam nadzieję, że zdjęcia Wiktorii i Igora zachęcą osoby mniej śmiałe do tego by mimo wszystko skorzystać z warunków i zrobić coś przyjemnego.

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Leave a Reply