Browar Przystań wesele w Katowicach

Browar Przystań wesele w Katowicach

Wesele w Katowicach

Ciepły sierpniowy poranek nie zapowiadał takiej bomby w połowie sezonu ślubnego, jaką zaserwowała mi Małgorzata z Tomaszem. Przygotowania w centrum Katowic, ślub kilkaset metrów dalej w Katedrze, natomiast wesele w centrum największego parku w Europie – Parku Śląskim w restauracji Browar Przystań. Zresztą, sami zobaczcie jak było.

Złoto, biel i zieleń

Tak w skrócie można było określić dominujące kolory w trakcie przygotowań jak i reszty dnia, do tego gipsówka w niemal każdym akcencie, począwszy od bukietu Pani Młodej i butonierki Pana Młodego, po dekoracje w kościele i w restauracji. Jak to zwykle bywa, gdy tylko przekroczę próg domu, od razu zaczynam poszukiwania interesujących kadrów, u Małgosi nie mogło być inaczej i na pierwszy ogień więc poszły detale a następnie makijaż, który zawsze lubię fotografować na 5 min przed jego zakończeniem. Dlaczego tak? Dlatego, że żadna kobieta nie chciała by mieć zdjęć z tylko jednym pomalowanym okiem.
Tego dnia współpracowałem z filmowcami z firmy Daydreamstory, których też gorąco pozdrawiam.

Ślub w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach

Archikatedra Chrystusa Króla w Katowicach – kościół zbudowany w latach 1927–1955 w stylu klasycyzującym według projektu architektów Zygmunta Gawlika i Franciszka Mączyńskiego. Wznosi się w południowej części centrum Katowic, w prostokącie zamkniętym ulicami Powstańców, Wita Stwosza, Jordana i Plebiscytową.

Wesele w Katowicach w Browarze Przystań

Restauracja Browar Przystań znajduje się w samym sercu Parku Śląskiego. Początki tego miejsca sięgają do połowy ubiegłego stulecia. Kawiarnia ,,Przystań” powstała w 1953 roku, zaprojektowana przez Zbigniewa Rzepeckiego, autora m.in. Domu Powstańca Śląskiego i Pałacu Kultury Zagłębia. Była jedną z pierwszych inwestycji w Parku Śląskim i miała stanowić kluczową rolę dla rozwoju kulturalnego Parku. Organizowano w niej najmodniejsze bale sylwestrowe, niezwykle liczebne studniówki i huczne urodziny.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest możliwość zorganizowania wesela na świeżym powietrzu, parkiet pod gołym niebem urzekł nie tylko mnie, lecz także wszystkich zaproszonych gości.

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

2 komentarze

Leave a Reply