Sesja narzeczeńska Katowice + Stary Młyn  wesele Zbrosławice

Sesja narzeczeńska Katowice + Stary Młyn wesele Zbrosławice

Sesja narzeczeńska Katowice + Stary Młyn wesele Zbrosławice

Z Magdą i Piotrem miałem okazję spotkać się 2 razy, za pierwszym razem podczas ich sesji narzeczeńskiej w centrum Katowic a drugi raz w dniu ich ślubu. W obu sytuacjach były to niezwykle przyjemne chwile.

Sesja narzeczeńska Katowice – Strefa Kultury

Są takie miejsca na sesję w które jeżdżę bo lubię, takie, które lubią moje pary, oraz takie jak poniższe, czyli Strefa Kultury w Katowicach. Dawno temu bardzo lubiłem tu fotografować, ale szybko wkroczyła rutyna i uciekłem jak najszybciej. Po kilku latach chciałem odczarować to miejsce i zaprosiłem na sesję narzeczeńską Magdę i Pawła z nadzieją, że nie przerazi ich wszechogarniający beton i minimalne ilości zieleni w okolicy.
Oprócz miejsca, miałem też dla nich niespodziankę do wykonania, mianowicie poprosiłem ich by w trakcie naszej sesji napisali do siebie krótki list. Przypomnijcie sobie kiedy ostatnio otrzymaliście odręcznie pisany list? Kiedy taki własnoręcznie napisaliście? No właśnie!
A i jeszcze jedno, zabrałem im te listy.

Przygotowania oraz first look w ogrodzie

Pamiętacie jeszcze listy, które Magda i Piotr napisali do siebie w trakcie naszej sesji narzeczeńskiej? First look to idealny moment by im je wręczyć, tak więc szybciutko zrobiliśmy przygotowania i czym prędzej poszliśmy do ogrodu, w którym to Piotr mógł ujrzeć Magdę pierwszy raz tego dnia oraz to czego się nie spodziewali a było to dla nich ogromną niespodzianką, wręczyłem im listy. Z tego całego wydarzenia zapamiętam 2 zdania, pierwsze wypowiedziane przez Piotra, że była to dla niego jedna z najpiękniejszych chwil w życiu, druga natomiast wypowiedziana kilka chwil później przez jego mamę, która zobaczyła zapłakaną Magdę – “Co pan jej zrobił?!”.
Tak więc były emocje, nawet skrajne. Było pięknie!

Ślub w Kościele Św. Katarzyny w Tarnowskich Górach

Stary Młyn wesele Zbrosławice

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

One comment

Leave a Reply