Fotograf Sesja narzeczeńska Małopolska STYLOVA.COM

Sesja narzeczeńska Małopolska | Jesienni M&M

JESIENNA SESJA NARZECZEŃSKA

Jesień to zdecydowanie moja ulubiona pora roku, wszechobecne ciepłe tony w każdej możliwej postaci, począwszy od złotych liści, aż po złote, zachodzące promienie słoneczne. Razem z Magdą i Marcinem, wybraliśmy się na sesję narzeczeńską.

Gdzie w Małopolsce udać się na sesję narzeczeńską?

Województwo Małopolskie ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc na sesję. Razem z Magdą i Marcinem stwierdziliśmy, że Pustynia Błędowska i jej okolice będą dla nas idealnym tłem do sesji.

Pustynia Błędowska to największy w Polsce obszar lotnych piasków (około 33 km²), leżący na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Olkuskiej. Rozciąga się od Błędowa (dzielnicy Dąbrowy Górniczej) na zachodzie do gminy Klucze na wschodzie. Granicą północną pustyni jest wieś Chechło, a na południu jest ograniczona dużym obszarem leśnym. Pustynia ma niecałe 10 km długości i szerokość do 4 km.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z naszej wspólnej sesji narzeczeńskiej w Małopolsce.

Sesja narzeczeńska Małopolska – podsumowanie

Zdecydowanie warto brać udział w różnego typu sesjach a najprzyjemniej robić to jesienią, feria barw potrafi zaskoczyć wielu.
Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *