Wesele w Pałacu Żeleńskich - Fotograf Ślubny Kraków Damian Więcek

Wesele w Pałacu Żeleńskich

WESELE W PAŁACU ŻELEŃSKICH

W sierpniu gościłem u Klaudii i Aleksandra na ich pięknym ślubie i weselu w Pałacu Żeleńskich w Grodkowicach.

Pałac Żeleńskich to jeden z ciekawszych zabytków w powiecie wielickim. Zbudowany został w 1902 r. a zaprojektował go znany architekt, Teodor Talowski. Grodkowice (woj. małopolskie) położone są ok. 25 km na wschód od Krakowa, pomiędzy Wieliczką a Bochnią. Budynek pałacu, otoczony zielenią, zlokalizowany jest w części parkowej dużego areału ziemskiego, będącego dawną, prywatną posiadłością, pałac położony jest na wzniesieniu. Z pałacowego wzgórza rozpościera się widok na Puszczę Niepołomicką i Pogórze. W dni pogodne można nawet zobaczyć szczyty Trzech Koron w Pieninach. W pobliżu przepływa rzeka Raba okalając malowniczo widoczne w oddali wzgórze Chełm. 

Pałac Żeleńskich w Grodkowicach

Za udekorowanie namiotu w, którym odbywało się wesele odpowiedzialne były dziewczyny z Krakowskiej kwiaciarni Rozmaitości Kwiatowe, przygotowały one piękne kompozycje florystyczne w kolorach zieleni i bieli z akcentami brzoskwinki i błękitu a to w połączeniu z obrusami w kolorze butelkowej zieleni i złotą zastawą dawało niesamowite wrażenia. Klaudia i Aleksander w swoim wystroju przemycili też odrobinę Japonii w, której to spędzili część swego życia. Całość prezentowała się elegancko i stylowo a ja miałem spory ból głowy bo mógłbym tam siedzieć i fotografować każdy najmniejszy detal. Zapraszam Was na zdjęcia ślubne z wesela w Pałacu Żeleńskich.

Przygotowania do ślubu w Pałacu Żeleńskich

Pałac Żeleńskich w trakcie przygotowań do ślubu zaoferował mi wyjątkowo komfortowe warunki do pracy, mogłem swobodnie przemieszczać się między piętrami i pokojami w, których ulokowała się Klaudia i Aleksander a największą dla mnie niespodzianką tego dnia był fakt, że Klaudia z Olkiem mieli dwóch małych pomocników w postaci własnych synków, tak więc nie omieszkałem zaznaczyć tego dnia ich obecności grubą kreską. Kto z Was może się pochwalić tym, że Wasze dzieci bawiły się razem z Wami na własnym ślubie i weselu? 

Ślub w Krakowie na Skałce

Bazylika św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika – kompleks sakralny, kościół oraz klasztor paulinów, znajdujący się w Krakowie przy ulicy Skałecznej 15. Nazywany jest potocznie Skałką lub bazyliką Na Skałce.Jest to według legendy sanktuarium męczeństwa św. Stanisława, biskupa krakowskiego, znajdujące się niedaleko Wawelu, nad Wisłą, na niewielkim wzgórzu, zbudowanym z białego wapienia jurajskiego. Pełni też rolę Panteonu Narodowego.

Wesele w Pałacu Żeleńskich

Plan był prosty, po mszy wskakujemy w samochód i jedziemy na wesele do Pałacu Żeleńskich bo DJ już zaczynał rozgrzewać parkiet.

Wesele w Pałacu Żeleńskich – podsumowanie

Te i wiele innych zdjęć znajdziesz u mnie na instagramie. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Może to ja będę Waszym fotografem ślubnym na śląsku.

Damian Więcek
Damian Więcek

Jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizuję się w tworzeniu zdjęć pełnych ciepłych barw i szczerych emocji.
Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016 i 2017 roku w kategorii Najlepszy Fotograf Ślubny, a także zostałem wyróżniony w plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ w 2021 roku. Jestem członkiem prestiżowych stowarzyszeń MYWED i INTERNATIONAL GOLDEN HEART, które skupiają najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Moje zdjęcia były wielokrotnie publikowane na łamach portali ślubnych i w drukowanych magazynach poświęconych tematyce ślubnej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *