Fotograf ślubny śląsk

Fotograf Ślubny Śląsk

FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK, KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Cześć! Mam na imię Damian, a Wy skoro tu jesteście, szukacie najlepszego fotografa ślubnego na śląsku. Tak się dobrze składa, że mieszkam w Siemianowicach Śląskich, zaledwie 4km od centrum Katowic i fotografuję m.in Śląsku i w Małopolsce. Z powodzeniem mogę rzec, że dobrze mi to wychodzi już od przeszło 10 lat. Przez te wszystkie lata zdążyłem wypracować swój własny, niepodważalny styl.

FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK | PORTFOLIO

JAK ZNALEŹĆ NAJLEPSZEGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO NA ŚLĄSKU?

Najlepszy fotograf ślubny na śląsku, być może brzmi to banalnie, ale za pustymi frazesami powinny stać czyny. Zdobyłem tytuł laureata ZIWA w 2016, oraz 2017 – ZANKYOU INTERNATIONAL WEDDING AWARDS w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny. Posiadam członkostwo stowarzyszeń MYWED oraz INTERNATIONAL GOLDEN HEART zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych na świecie.
Moje zdjęcia ślubne wielokrotnie były publikowane na łamach portali ślubnych, oraz w drukowanych magazynach o tematyce ślubnej.

DLACZEGO NIE POWINNIŚCIE ZWLEKAĆ?

Mój kalendarz mieści określoną ilość terminów na obecny jak i na następny rok, dlatego jeśli cenisz sobie wyjątkowe kadry, nie odkładaj tej decyzji na „ostatnią chwilę” bo może się okazać, że nie mam już wolnego miejsca.
Poza tym im szybciej “odhaczycie” fotografa, tym więcej będziecie mieli czasu na dalsze, równie przyjemne planowanie.

GDZIE NA SESJĘ ŚLUBNĄ NA ŚLĄSKU?

Katowice i miasta ościenne, dysponują dużą ilością ciekawych miejsc na sesje ślubne, narzeczeńskie i każdego innego rodzaju też. Począwszy od Strefy Kultury w centrum Katowic a kończywszy na pięknie zalesionych terenach i skałkach jury krakowsko-częstochowskiej.

WASZ FOTOGRAF ŚLUBNY NA ŚLĄSKU – DAMIAN WIĘCEK

Bardzo dużo moich zdjęć znajdziesz także u mnie na instagramie, oraz na facebooku. Jeśli natomiast interesuje Cię moja oferta to napisz do mnie i podziel się planami dot. dnia ślubu. Myślę, że wspólnymi siłami sprawimy, że Wasz dzień ślubu w Waszych wspomnieniach i wspomnieniach Waszych bliskich będzie najpiękniejszym i niezapomnianym doświadczeniem, bo jak inaczej nazwać najpiękniejsze zdjęcia ślubne, które dla Was zrobię.